Produkcja

Obok szerokiej gamy usług wykańczalniczych, nasza firma oferuje Państwu także tkaniny gotowe.
W naszej ofercie znajdą Państwo:

Bawełniane tkaniny namiotowe – wykonane ze 100% bawełny, powleczone żywicą akrylową, zapewniającą wodoszczelność, wykończone apreturą antygrzybiczną i przeciwgnilną, która znacząco wydłuża okres użytkowania namiotów w różnych warunkach atmosferycznych, chroniąc je przed pleśnią i gniciem. Tkaniny te dostępne są w różnych gramaturach od 200g/m2 do 340g/m2. Podstawowym kolorem jest kolor naturalnej bawełny dzięki czemu, tkaniny te mogą z powodzeniem być wykorzystywane do wykonania namiotów historycznych oraz innych zastosowań rekonstrukcyjnych. Istnieje możliwość wybarwienia tkaniny wg koloru z palety Pantone.

Poliestrowe tkaniny wodoodporne i wodoszczelne – wykonane z tkaniny poliestrowej, gwarantującej wysoką wytrzymałość na rozrywanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Gramatura tkanin waha się w zależności od rodzaju tkaniny i rodzaju zastosowanego wykończenia od 160 g/m2 do 280g/m2. Jako producent mamy możliwość dostosowania rodzaju wykończenia i poziomu wodoszczelności do Państwa potrzeb. Tkaniny powlekane znajdą zastosowanie przy produkcji namiotów i pawilonów handlowych, artykułów wystawienniczych, pawilonów ogrodowych, markiz, poduszek i mebli ogrodowych, toreb podróżnych, odzieży roboczej i wielu innych.

Tkaniny na tekstylne osłonki do wędlin – wykonane z tkaniny bawełnianej lub wiskozowej. Tkaniny powlekane wysokiej jakości, bezpiecznymi dla człowieka, żywicami akrylowymi dopuszczonymi do kontaktu z żywnością. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości żywic do powlekania, nasze tkaniny produkowane z przeznaczeniem na tekstylne osłonki do wędlin charakteryzują się wysokim stopniem szczelności, estetycznym wyglądem oraz posiadają Świadectwo Jakości Zdrowotnej, wydane przez Zakład Bezpieczeństwa Żywności przy Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego. W naszej ofercie znajdą Państwo kilka wariantów kolorystycznych. Możliwe jest także dostosowanie koloru tkaniny do wymagań klienta.